SKU: TM-SL-BET-A-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme Beta A : (10-C) BLACK
Beta A : (10-C) BLACK
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme Beta A : (11-19) 2 and 4 Stroke Models. Black
Specifications
| SKU | TM-SL-BET-A-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$189.00
IMS Footpegs Australia (272 219) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON B .
More From This Category
$59.95
TM Designworks Australia Case Saver BETA (11-Current) 250-520 RR, RR-S, RX, RR 2 & 4 Stro
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$89.00
MAKO 360 Australia RISER : Handlebar Riser Kit for Solid mount KTM Husqvarna Gas Gas Husaberg Sh
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : Beta : (11-17) 4 Stroke Models. 5825-
$999.90
(XCM K2 14 UBCK DAS)Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090-SL) + (M36-PL-DA
$59.95


