SKU: TM-MIN-CG-KTM-85-A-BK
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (A) : (03-14) Husqvarna 85cc : Black
85cc : (03-14) Black
$119.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme KTM 85 SX (03-14). Husqvarna 85 TC (2014). Black
Specifications
| SKU | TM-MIN-CG-KTM-85-A-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$89.00
MAKO 360 Australia RISER : Handlebar Riser Kit for Solid mount KTM Husqvarna Gas Gas Husaberg Sh
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$249.00
MAKO 360 Australia SUB Mount kit. (Set of L+R (UB14K Damper mounting blocks 22mm Offset) + (2 x
$999.90

