SKU: TM-SP-KTH4-359-BK
TM Designworks Australia Skid Plate : (19-22) KTM 250 / 350 SXF / XCF. (19-22) HUS 250 / 350 FC / FX. Black
Black
$239.00
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
TM Designworks Australia Skid Plate 359 : (19-22) KTM 250 / 350 SXF / XCF. (19-22) HUS 250 / 350 FC / FX. Black
Specifications
| SKU | TM-SP-KTH4-359-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.028000000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Blue : KTM (04-C) 125-530 All Models
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SLOTTED" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Hus
$169.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : ORANGE (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12
$149.95
Supersprox Australia KTM / Husqvarna / Husaberg / Gas Gas Rear Sprocket : Black
$149.95



