SKU: TM-KT-SG-YAM-E-EX-BU
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit "FINKE" Extreme YAM E : (23->C) YZF 450, (24->C) YZF 250
$345.00
Description
TM Designworks Slide & Guide Kit "FINKE" Extreme YAM E : (23->C) YZF 450, (24->C) YZF 250. Blue (SL C Ex2 / / CG C Ex) (FXK-YZB1-BU)
Specifications
| SKU | TM-KT-SG-YAM-E-EX-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$299.00
TM Designworks Australia Skid Plate LG YAM : (23->C)YZ 450 F. (24->C)YZ 250 F. (24->C)WRF/YZFX
$239.90
Dirt Tricks Australia Sprocket ZIRCONIUM Yamaha YZ/WR/YZF/YZFX/WRF 125, 250, 426, 450 1999->
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : (4726) (SM 103 05 11) O/S Bar YZF 450 (14-22)
$149.00


