SKU: TM-SL-HON-B-EX-RD
TM Designworks Australia Slider Extreme HON B : 09-12 CRF 450R, 10-13 CRF 250R RED
Honda B : 09-12 CRF 450R, 10-13 CRF 250R
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON B : (09-12) CRF 450R, (10-13) CRF 250R. Red (DCS-H15-RD)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-B-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$109.00 $69.00
Genuine OEM Chain Guide and Inner Rub Block Honda : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (
$189.00
IMS Footpegs Australia (272 219) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON B .
More From This Category
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLACK HON : (02->C) CR/CRF/CRFX
$945.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 18" : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. Rear.
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Honda CR / CRF / CRF-X / CRF-L / CRF-
$199.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Honda *(02->) CRF 250/450R/X *(84-08) CR 125/250/500 *(96-04) XR 250/
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$79.00
TM Designworks Australia Chain Guide Shell/Irb HON D Black : (07->C) CRF250 R/X, (07->C
$119.00





