SKU: TM-SL-HON-A1-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme HON A1 : (05-07) CR125-250, (05-09) CRF 250, (05-08) CRF450, (06-12) CRF 250 X, (05-14) CRF 45
$169.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON A1 : (05-07) CR125-250R, (05-09) CRF 250, (05-08) CRF450, (06-12) CRF 250 X, (05-14) CRF 450 X. Black (HCP-456-BK)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-A1-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$119.00
TM Designworks Australia Case Saver HON 05-16 CRF 450X 02-07 CRF450R Red With Inte
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Slider MX HON A2 : (05-07) CR125-250, (05-09) CRF 25
$79.00
DBR TM Designworks Case Saver Honda 05-16 CRF 450X 02-07 CRF450R BLACK
$169.00
TM Designworks Australia Slider Extreme HON A1 : (05-07) CR125-250, (05-09) CRF 250, (05
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : Honda (7126) (SM 106 11 11) Sub O/S Bar CRF
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 219-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON B.
$149.95



