SKU: TM-SL-HON-D-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme HON D : (17-18) CRF 450 R / RWE / RX, (18-19) CRF 250 R / RX. Black
D : (17-18) CRF 450 R / RWE / RX, (18-19) CRF 250
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON D : (17-18) CRF 450 R / RWE / RX, (18-19) CRF 250 R / RX. Black (DCS-H25-BK)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-D-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.00
IMS Footpegs Australia (272 219) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON B .
$945.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 18" : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. Rear.
$349.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme HON G : (17-18) CRF 450 R/RX/RWE, (1
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$169.00
TM Designworks Australia Chain Guide HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/R
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 219-2) "ADVENTURE-2" (5.30 x 3.50). HON B.
$149.95




