SKU: TM-SL-HON-F-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme HON F : (21->C) CRF 450 R / RWE / RX, (22->C) CRF 250 R / RX. BLACK
F : (21->C) CRF 450 R/RWE/RX, (22->C) CRF 250 R/RX
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON F : (21->C) CRF 450 R / RWE / RX, (22->C) CRF 250 R / RX. Black (DCS-H35-BK)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-F-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$109.00 $69.00
Genuine OEM Chain Guide and Inner Rub Block Honda : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$29.90 $29.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 257-N2 : Honda Genuine Seat TAB For RX
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$49.00




