SKU: TM-MIN-SL-KTM-85-B-BU
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Ktm Husqvarna Gas 85. Freeride (15-16).
85 B : BLUE
$99.00
Description
TM Designworks Chain Slider Extreme KTM 85 SX (15-24). Husqvarna 85 TC (15-24). Gas Gas 85 MC (21-24) Blue KTM Freeride 250/350 (13-20)
Specifications
| SKU | TM-MIN-SL-KTM-85-B-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-M-5mm)"CORE MX " (3.25 x 2.125)(-5mm Down and Back). (
$745.00


