SKU: TM-MIN-SL-KTM-85-A-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (A) : (03-14) Ktm Husqvarna
85 A : Ktm Husqvarna
$99.00
Description
TM Designworks Chain Slider Extreme KTM 85 SX (03-14). Husqvarna 85 TC (2014). Black
Specifications
| SKU | TM-MIN-SL-KTM-85-A-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$239.90
Dirt Tricks Australia MINI Rear Sprocket KTM 85, Freeride Models. Zirconium
$919.90
(XCM K2 14 SX) SX Mako : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV-SX) + (M36-CL-090-SX) +
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (A) : (03-14) Husqvarna 85cc : Oran
$849.90


