SKU: TM-SL-KTM-A-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM A : (00-04) EXC / EXCF. (00-05) SX / SXF. Black
ORANGE : (00-04) EXC / EXCF. (00-05) SX / SXF.
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KTM A : (00-04) EXC / EXCF. (00-05) SX / SXF. Black
Specifications
| SKU | TM-SL-KTM-A-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$39.95
Supersprox Australia Sprocket Front : KTM Husqvarna Husaberg Beta Gas Gas
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 21" Front,
$1,890.00
Haan Wheels Australia "Factory" (DIRT TRACK) Spec Set. KTM 125 , 150 , 200 , 250 , 300 , 350 , 400
$149.95
Supersprox Australia KTM / Husqvarna / Husaberg / Gas Gas Rear Sprocket : Black
$169.00




