SKU: TM-SL-KTM-B-EX-OR
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM B : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SXF. Orange
ORANGE : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SXF.
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KTM B : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SXF. Orange
Specifications
| SKU | TM-SL-KTM-B-EX-OR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM B : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SX
$149.95
Supersprox Australia KTM / Husqvarna / Husaberg / Gas Gas Rear Sprocket : Orange
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC.
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SOLID" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Husab
$1,295.00





