SKU: TM-SL-KTM-B-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM B : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SXF. Black
BLACK : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SXF.
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KTM B : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SXF. Black
Specifications
| SKU | TM-SL-KTM-B-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM A : (00-04) EXC / EXCF. (00-05) SX / S
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$1,295.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel 18" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 18" Rear Cu
$990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Enduro Spec Wheel 18"(22mm) : KTM SX / SXF / XC / EXC / EXCF : 18x
$919.90




