SKU: TM-SL-KTM-C-EX-BU
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM C : (08-11) EXC / EXCF. (07-10) SXF / SX / XC. (09-12) Husaberg. Blue
(08-11) EXC/F. (07-10) SXF/SX/XC. (09-12) Berg
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KTM C : (08-11) EXC / EXCF. (07-10) SXF / SX / XC. (09-12) Husaberg. Blue
Specifications
| SKU | TM-SL-KTM-C-EX-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$189.90
TM Designworks Australia Chain Guide KAW C EX : Green (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (
$549.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB F : (5930-01R) : KTM (20-22) SX SXF XC XCF. HUS
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
More From This Category
$389.95
Xtrig Australia PHDS Scotts TOP Handlebar Mount KTM SX, SXF, XC, SMR, EXC, EXCF, XCW 2000->Current.
$925.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 21" Front
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Black : KTM (04-C) 125-530 All Models
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel 21" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 21" Front
$949.90
(XCM K2 14 UBCK) Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090) +
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$389.95



