SKU: TM-SL-KTM-D-EX-RD
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : RED (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12-22) 125-300 SX / XC. Model linkage. Husqvarna (14
(11-22) Models with Linkage . KTM / Husqvarna / Gas Gas.
$169.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KTM D : (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12-22) 125-300 SX / XC. Models with linkage. Husqvarna (14-22) FC / FX / TC / TX, (14-23) FE / TE. GAS (21-23) MC / TC, (21-23) EC / ECF Red
Specifications
| SKU | TM-SL-KTM-D-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$539.00
XC Gear Australia "SPURZ RALLY" (KTM B). Rubber Damped Foot Peg System. KTM Husqvarna Gas Gas
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$299.00
TM Designworks Australia Skid Plate + Linkage Guard : (19-22) KTM 450 SXF/XCF. (19-22) HUS 450
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Red. KTM, Husqvarna, Sherco,
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB E : (5925) KTM (17-19) EXC/EXCF/XCW.Husqvarn
$339.00

