SKU: TM-SL-KTM-F-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM F : (12-23) PDS Models (No Linkage). (11-Only SX / XC). (13-14) Husaberg Black BR
(12-23) PDS Models (No Linkage). (11-Only SX / XC).
$169.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KTM F : (12-23) PDS Models (No Linkage). (11-Only SX / XC). (13-14) Husaberg Black BR-1
Specifications
| SKU | TM-SL-KTM-F-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$149.95
Supersprox Australia KTM / Husqvarna / Husaberg / Gas Gas Rear Sprocket : Black
More From This Category
$489.95
Xtrig Australia PHDS Handlebar Mount OEM KTM SX, SXF,XC,XCF,SMR 2005-2015, KTM EXC,EXCF,XCW 2012-.
$89.00
MAKO 360 Australia RISER : Handlebar Riser Kit for Solid mount KTM Husqvarna Gas Gas Husaberg Sh
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Black : KTM (04-C) 125-530 All Models
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : KTM EXC EXCF 2012 2013 2014 2015. (5967) (BCL 90 40 3
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 113 330-BK : KTM 3.1 Gallon BLACK Screw Cap (12-16) EXCF 250 / 350. (
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$149.95



