SKU: TM-SL-YAM-A-EX-BU
TM Designworks Australia Slider Extreme YAM (A) : BLUE : (96-01) YZ, (98-01) YZF/WRF
BLUE : (96-01) YZ, (98-01) YZF/WRF
$129.00
Description
TM Designworks Slider Extreme YAM (A) : (96-01) YZ, (98-01) YZF / WRF Blue (YCP-M41-BU)
Specifications
| SKU | TM-SL-YAM-A-EX-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.00
Dirtbike Australia TM Designworks Rear Chain Guide Yamaha A Extreme 2 Red
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$149.00
Dirtbike Australia TM Designworks Rear Chain Guide Yamaha A Extreme 2 Black
$119.00
TM Designworks Australia Case Saver YAM (00->C) YZ 250 2 stroke, YZ 250 X (15->C) Bl
$239.90



