SKU: TM-SL-YAM-C-EX-BU
TM Designworks Australia Slider Extreme YAM C BLUE : (09->C) YZF 250/450, (15->C) WRF/YZFX 250, (16->C) WRF/YZFX 450.
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme YAM C : (09-C) YZF 250 / 450, (15-C) WRF / YZFX 250, (16-C) WRF / YZFX 450. Blue DCS-Y40-BU
Specifications
| SKU | TM-SL-YAM-C-EX-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$289.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit SX / MX YAM D BLACK : (09-22) YZF450, (09-
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : (4758) (BCL 103 40 30) O/S Bar YZF 450 (14-22
$289.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme YAM D RED : (09-22) YZF450, (09-23
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00




