SKU: TM-SL-HON-A2-EX-BK
TM Designworks Australia Slider MX HON A2 : (05-07) CR125-250, (05-09) CRF 250, (05-08) CRF450, (06-12) CRF 250 X, (05-14)
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON A2 : (05-07) CR125-250R, (05-09) CRF 250, (05-08) CRF450, (06-12) CRF 250 X, (05-14) CRF 450 X. **TM Racing bikes Italy (2002-11). (must slot top of hole 1mm)** Black
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-A2-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$99.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Ktm Husqvarna Gas 85. Freerid
$389.95
Xtrig Australia PHDS Scotts TOP Handlebar Mount KTM SX, SXF, XC, SMR, EXC, EXCF, XCW 2000->Current.
More From This Category
$79.00
DBR TM Designworks Case Saver Honda 05-16 CRF 450X 02-07 CRF450R BLACK
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$149.00
TM Designworks Australia Slider MX HON A2 : (05-07) CR125-250, (05-09) CRF 25
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$109.00 $69.00
Genuine OEM Chain Guide and Inner Rub Block Honda : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (
$65.00




