SKU: TM-MIN-CG-KTM-85-B-BK
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc : Black
85cc : (15-Current) Black
$119.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme KTM 85 SX (15-24). Husqvarna 85 TC (15-24). Black
Specifications
| SKU | TM-MIN-CG-KTM-85-B-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : MX / SX. BLACK KTM, Husqvarna, Sherco
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125)(-5mm Down and Back). (KTM B)
$189.00
DBR TM Designworks Australia Chain Guides KTM C MX / SX. Colour Blue Husky. KTM, Husqvarna, Sherco,
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Blue Husky. KTM, Husqvarna,
$29.90


