SKU: TM-SL-KTM-D-EX-OR
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : ORANGE (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12-22) 125-300 SX / XC. Model linkage. Husqvarna
(11-22) Models with Linkage . KTM / Husqvarna / Gas Gas.
$169.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KTM D : (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12-22) 125-300 SX / XC. Models with linkage. Husqvarna (14-22) FC / FX / TC / TX, (14-23) FE / TE. GAS (21-23) MC / TC, (21-23) EC / ECF Orange
Specifications
| SKU | TM-SL-KTM-D-EX-OR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Blue : KTM (04-C) 125-530 All Models
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SLOTTED" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Hus
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : GAS GAS. 21"Front 18"Rear
$149.95
Supersprox Australia KTM / Husqvarna / Husaberg / Gas Gas Rear Sprocket : Black
$1,849.70
Mako 360 Australia : + Scotts Damper +SUB Mount + 5925 Post + Dashboard. (KHG A) KTM Husqvarna
$29.90





