SKU: TM-CG-SUY-A-7-EX2-RD
TM Designworks Australia Chain Guide EX2 SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10-19) RMX450, (07-18) RMZ250, (99-08) RM 125 / 250.
RED
$149.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10-19) RMX450, (07-18) RMZ250, (99-08) RM 125 / 250, YAM (97-07) YZ 125 / 250 , (97-06) YZF / WRF250-450, KLX400 RCG-SY2-RD Red
Specifications
| SKU | TM-CG-SUY-A-7-EX2-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$790.00
IMS Fuel Tanks Australia 115 531-BK : Suzuki DRZ-4 3.3 Gallon BLACK Screw Cap (25->C)
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$78.00



