SKU: TM-CG-SUY-A-7-EX2-YL
TM Designworks Australia Chain Guide EX2 SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10-19) RMX450, (07-18) RMZ250, (99-08) RM 125 / 250.
YELLLOW
$149.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10-19) RMX450, (07-18) RMZ250, (99-08) RM 125 / 250, YAM (97-07) YZ 125 / 250 , (97-06) YZF / WRF250-450, KLX400 RCG-SY2-YL Yellow
Specifications
| SKU | TM-CG-SUY-A-7-EX2-YL |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$2,590.00
Haan Wheels Australia "Factory" Adventure Spec Wheel Set : Husqvarna Norden 901.
More From This Category
$269.00
TM Designworks Slide & Guide Kit Extreme Suzuki A YELLOW : (01-08) RM125-250, (10->C) RMX 450,
$59.00
TM Designworks Australia Chain Guide SHELL Only BLUE : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (1
$0.00
TM Designworks Australia Chain Guide SHELL Only SUZ : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Suzuki RM RMZ. 21"Front 19"Rear
$129.00



