SKU: BK-DIS-KTM-790-FR-RI-320
Brake Disc KTM Adventure 320 mm RIGHT : 790 / 890 / 1090 / 1190 / 1290
RIGHT : MM-112171
$419.95
Description
Brake Disc KTM Front Right 320 : 790 / 890 / 1090 / 1190 / 1290 Moto Master Flame MM-112171.
Specifications
| SKU | BK-DIS-KTM-790-FR-RI-320 |
| Brand | Moto Master |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001024000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$539.00
XC Gear Australia "SPURZ RALLY" (KTM A). Rubber Damped Footpeg System. KTM Reiju Husaberg Husqvarna
$589.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB V : KTM (9165) (SM 90 00 33) Sub1290 (21-Curren
$1,689.70
