SKU: TM-CS-HON-460-I-BK
TM Designworks Australia Case Saver HON 09-16 CRF450R Black With Integrated Sprocket Cover
Case Saver Honda 09-16 CRF450R Black
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 09-16 CRF450R Black With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-460-I-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 219-2) "ADVENTURE-2" (5.30 x 3.50). HON B.
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide MX IRB HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Honda CRF. 21" Front, 18" Rear Cush drive
$1,990.00



