SKU: FP-HON-B-IM-33-COR-MX
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
"CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B
$325.00
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
342 219-M : Foot Peg HON B Fitment IMS Core MX 3.25 x 2.125.
Specifications
| SKU | FP-HON-B-IM-33-COR-MX |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.028600000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel 21" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 21" Front
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 437-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (20-23) FE 250 / 3
$2,590.00
Haan Wheels Australia "Factory" Adventure Spec Wheel Set : Husqvarna Norden 901.
$270.00
IMS Fuel Tanks Australia 322 150Tank Accessory : "Slimline TPI Fitting" use with IMS tanks . KT
$925.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 21" Front
More From This Category
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 219-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON B.
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 211-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON A.
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125) (-5mm Down and Back). HON B
$149.00
IMS Footpegs Australia (272 211) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON A.
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125). HON B.
$189.00



