SKU: TM-CG-HON-D-8-EX-RD
TM Designworks Australia Chain Guide HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (08-14) CRF450 X
$169.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme HON D : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (08-14) CRF450 X (RCG-CR4-RD) Red
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-D-8-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 219-2) "ADVENTURE-2" (5.30 x 3.50). HON B.
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : Honda (6724) Sub O/S Bar CRF 450 L/X (19-C),
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide MX IRB HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF
$2,140.00



