SKU: TM-CG-KTM-C-EX-OR
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Orange. KTM, Husqvarna, Sherco, Gas Gas, Husaberg
$189.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme KTM C : KTM SX/SXF/XC/XCF (07-22), KTM EXC/XCW (08-23), KTM 85 (18->C), Husky FC/FX/TC/TX (14-22), Husky FE/TE (14-23), Sherco (12->C), Gas MC (18-22), Gas EC (18-23), KTM 690 (08->C), KTM 790 (19->C),...
Specifications
| SKU | TM-CG-KTM-C-EX-OR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB 85 : (4558) (SM 00 30 17) KTM (13>C) SX 85.
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP 85 : KTM 85 Above Bar (4551) KTM 85 13->Current.
$999.90
(XCM K2 14 UBCK DAS)Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090-SL) + (M36-PL-DA
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125)(-5mm Down and Back). (KTM B)
$239.90



