SKU: TM-CG-KTM-C-EX-BB
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Blue Berg. KTM, Husqvarna, Sherco, Gas Gas, Husaberg
$189.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme KTM C : KTM SX/SXF/XC/XCF (07-22), KTM EXC/XCW (08-23), KTM 85 (18->C), Husky FC/FX/TC/TX (14-22), Husky FE/TE (14-23), Sherco (12->C), Gas MC (18-22), Gas EC (18-23), KTM 690 (08->C), KTM 790 (19->C),...
Specifications
| SKU | TM-CG-KTM-C-EX-BB |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125)(-5mm Down and Back). (KTM B)
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 438-N2 : Husqvarna 2.4 Gallon CLEAR Screw Cap (18-24) TC 85.
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$919.90
(XCM K2 14 SX) SX Mako : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV-SX) + (M36-CL-090-SX) +
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$29.90

