SKU: TM-CG-KAW-A-4-MX-BK
DBR TM Designworks Australia Rear Chain Guide (Shell and Inner Rub Block) Kawasaki A : BLACK :
(97-08) KX 125/250, (05-08) KXF 250/450, (08-12) KLX 450
$79.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Shell/Irb Kawasaki A : (97-08) KX 125/250, (05-08) KXF 250/450, (08-12) KLX 450, (04-06) RMZ 250 F. RCG-105-BK Black
Specifications
| SKU | TM-CG-KAW-A-4-MX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$483.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : Kawasaki (6630) O/S Bar KLX 450 09->Current.
$239.90
Dirt Tricks Australia Rear Sprocket ZIRCONIUM Kawasaki : KX, KXF, KX-XC , KLX, KDX
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$189.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90




