SKU: TM-CG-YAM-B-3-MXS-BK
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX SHELL ONLY Black 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 , 08-> Current YZ/YZX 125/250
$69.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide SHELL YAM (B) : (07-22) YZF 450, (07-23) YZF 250, (07-23) YZFX / WRF 450, (07-24) YZFX / WRF 250. (08->C) YZ / YZX 125/250 2-Stroke. RCG-SYM-BK Black
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-B-3-MXS-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 117 342-N2 : Yamaha 3.2 Gallon CLEAR Screw Cap YZ 250 (22-C). YZ 125
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : Extreme Red (07-22)YZF 450,(07-23)YZF 250,(0
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF. 21"Fron
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 21" Front, 18" Rear
$325.00
IMS Footpegs Australia (347 313-E) "Core Enduro" (3.75 x 2.125). YAM A
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$169.00



