SKU: TM-SL-KAW-A-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450 Black
A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450 Black
$189.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KAW A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450 Black
Specifications
| SKU | TM-SL-KAW-A-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$119.00
TM Designworks Australia Case Saver KAW 09-16 KXF 250 Black With Integrated Sprocket
$175.00
DID Australia Motorcycle Chain 520ERVT GB-120 FB : MX / ENDURO / RALLY RACE X-RING GOLD / GOLD wit
$149.90


