SKU: TM-CG-KAW-C-2-MXI-BK
TM Designworks Australia Chain Guide KAW C IRB : (Inner Rub Block Only) BLACK
(09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450.
$43.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide MX IRB KAW C : (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450. (IRB-KX3-BK) Black.. Inner Rub Block Only
Specifications
| SKU | TM-CG-KAW-C-2-MXI-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW C : 19-> KXF 450, 21-> KXF 250 Green
$149.90
Supersprox Australia Kawasaki Sprocket BLACK : KXF 250/450 (04-Current), KLX450, KX125/250/500
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$39.95
Sprocket Yamaha Kawasaki Front : YZ/YZX 250, YZF/YZFX/WRF 450 (99-> Current). KXF/KLX450 (06->
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel 21" : Kawasaki KX KXF KLX. 21"Front
$399.90
IMS Footpegs Australia (333 120-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). KAW B.
$189.90




