SKU: TM-CS-YAM-250-I-BK
TM Designworks Australia Case Saver YAM (00->C) YZ 250 2 stroke, YZ 250 X (15->C) Black With Integrated Sprocket Cover
(00->C) YZ 250 2 stroke, YZ 250 X (15->C) Black
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver YAM (00->C) YZ 250 2 stroke, YZ 250 X (15->C) Black With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-YAM-250-I-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$149.00




