SKU: TM-CG-YAM-B-2-MXI-BK
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX INNER RUB BLOCK ONLY Black 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 , 08-> Current YZ/YZX 125/250
$49.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide MX IRB YAM (B) : (07-22) YZF 450, (07-23) YZF 250, (07-23) YZFX / WRF 450, (07-24) YZFX / WRF 250. (08->C) YZ / YZX 125/250 2-Stroke. Black
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-B-2-MXI-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLUE YAM : (06->C) YZ/YZF/YZX/W
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 211-E) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125). HON A.
More From This Category
$289.00
TM Designworks Australia Skid Plate YAM 125 LG : (05->C) YZ 250. (20->C) YZX 125.
$69.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Yamaha Front : YZF/WRF 250 (01-> Current), YZ 125 (05-> Current)
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 21" Front, 18" Rear
$149.95




