SKU: TM-CS-YAM-260-I-BU
TM Designworks Australia Case Saver YAM (14->C) YZF 250, (15->C) WRF / YZFX 250. Blue With Integrated Sprocket Cover
(14->C) YZF 250, (15->C) WRF / YZFX 250. Blue
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver YAM (14->C) YZF 250, (15->C) WRF / YZFX 250. Blue With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-YAM-260-I-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 117 340-BK : Yamaha 2.8 Gallon BLACK Screw Cap WR 450 F (19-23). YZ 4
$299.00
TM Designworks Australia Skid Plate LG YAM : (19-22)YZ 450 F. (19-23)YZ 250 F. (19-23)WRF/YZFX.
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$325.00
IMS Footpegs Australia (347 313-E) "Core Enduro" (3.75 x 2.125). YAM A
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Black 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4
$299.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme YAM D BLUE : D : (09-22) YZF450, (
$489.95



