SKU: TM-CG-YAM-B-5-SX-RD
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Red 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4-Stroke, 08-> Current YZ/YZX 125/250 2-S
$149.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide SX GP YAM (B) : (07-22) YZF 450, (07-23) YZF 250, (07-23) YZFX / WRF 450, (07-24) YZFX / WRF 250. (08->C) YZ / YZX 125/250 2-Stroke. YZCH-GP5-RD Red SX5
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-B-5-SX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4-
$239.90
Dirt Tricks Australia Sprocket ZIRCONIUM Yamaha YZ/WR/YZF/YZFX/WRF 125, 250, 426, 450 1999->
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : (7265) (BCL 100 40 35) O/S Bar YZ 125/250 2 s
$149.00


