SKU: TM-CS-KAW-455-S-GR
TM Designworks Australia Case Saver KAW [Case Saver Fitment: KAW 455] [Case Saver Type: Standard no cover] [Colour: Green]
$59.90
Description
TM Designworks Case Saver KAW 16-18 KXF 450 Green
Specifications
| SKU | TM-CS-KAW-455-S-GR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$239.90
Dirt Tricks Australia Rear Sprocket ZIRCONIUM Kawasaki : KX, KXF, KX-XC , KLX, KDX
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$189.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90




