SKU: TM-CG-HON-B-3-IRB-BK
TM Designworks Australia Chain Guide HON B : MX Insrt (93-04) CR125/250/500R, (02-04) CRF 250/450R, (04-05) CRF250X, (>10) TM mc,
Honda B BLACK INSERT ONLY
$43.00
Description
TM Designworks Chain Guide MX Insrt HON B : (93-04) CR125/250/500R, (02-04) CRF 250/450R, (04-05) CRF250X, (>10) TM mc, Black
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-B-3-IRB-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$43.00
TM Designworks Australia Chain Guide HON C : MX Insrt (05-07) CR125/250R, (05-06) CRF 2
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 219-2) "ADVENTURE-2" (5.30 x 3.50). HON B.
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide MX IRB HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF
$2,140.00



