SKU: TM-CG-HON-C-5-MX-RD
TM Designworks Australia Chain Guide Shell/Irb HON C RED : (05-07) CR125/250R, (05-06) CRF 250/450R, (05-07) CR450X, (06) CRF250X
$79.00
Description
TM Designworks Chain Guide Shell/Irb HON C : (05-07) CR125/250R, (05-06) CRF 250/450R, (05-07) CR450X, (06) CRF250X, (11->C) TM mc, (RCG-100-RD) Red
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-C-5-MX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$229.00
Dirttricks Australia Timing Chain Tensioner KTM 250 400 450 505 525 530 1090 1190 1290
$119.00
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : (02->C) CR/CRF-R/CRF-RX/
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$7.90
MAKO 360 Australia BOLT MOUNT KIT STD KTM (14-23) EXC / EXCF / XCW. (m10 x 30mm Perch Bolt
$229.95
Scotts Damper Australia SUB Frame Bracket ONLY (5930) KTM (20-22) SX / SXF / XC / XCF, K
More From This Category
$229.95
Scotts Damper Australia TOP Frame Bracket ONLY (6764) CRF 450 L/X 19-Current
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$109.00 $69.00
Genuine OEM Chain Guide and Inner Rub Block Honda : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (
$65.00






