SKU: TM-CG-HON-B-8-EX-RD
TM Designworks Australia Chain Guide HON B : RED : (93-04) CR125/250/500R, (02-04) CRF 250/450R, (04-05) CRF250X, (>10) TM mc,
$149.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme HON B : (93-04) CR125/250/500R, (02-04) CRF 250/450R, (04-05) CRF250X, (>10) TM mc, Red (RCG-CRM-RD)
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-B-8-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125). HON B.
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Honda CR / CRF / CRF-X / CRF-L / CRF-
$325.00




