Description
TM Designworks Indestructible Rear Disc Protector / Billet Carrier / Brake Caliper Cover Blue : KAW (06->C) KXF 250/450 & KLX450R
Specifications
| SKU | TM-B-DPK-KXF-BL |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.5500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$483.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : Kawasaki (6630) O/S Bar KLX 450 09->Current.
$239.90
Dirt Tricks Australia Rear Sprocket ZIRCONIUM Kawasaki : KX, KXF, KX-XC , KLX, KDX
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$189.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90




