SKU: TM-CG-HON-C-4-MXS-WH
TM Designworks Australia Chain Guide HON (C ): WHITE MX Shell Only
WHITE
$59.00
Description
TM Designworks Chain Guide Shell HON C : (05-07) CR125/250R, (05-06) CRF 250/450R, (05-07) CR450X, (06) CRF250X, (11->C) TM mc, (RCG-SCR-WT) White
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-C-4-MXS-WH |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$43.00
TM Designworks Australia Chain Guide HON C : MX Insrt (05-07) CR125/250R, (05-06) CRF 2
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 219-2) "ADVENTURE-2" (5.30 x 3.50). HON B.
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Honda CRF. 21" Front, 18" Rear Cush drive
$1,990.00



