SKU: TK-KT-300-12-L11-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113 331-N2 : KTM 3.3 Gallon CLEAR Screw Cap (12-16) EXC / XCW 150 / 200 / 250 / 300. (11-15) SX / XC 125 / 150. (11-16)
113 331-N2 : 3.3 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
This item requires a forward order. Item will be put with next available air shipment.
Description
113 331-N2 : Tank KTM 3.3 Gallon CLEAR Screw Cap (12-16) EXC / XCW 150 / 200 / 250 / 300. (11-15) SX / XC 125 / 150. (11-16) SX 250.
Specifications
| SKU | TK-KT-300-12-L11-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$299.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit MX / SX D2 : KTM 11- 22 Models with linkage. Hus
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$389.95
Xtrig Australia PHDS Scotts TOP Handlebar Mount KTM SX, SXF, XC, SMR, EXC, EXCF, XCW 2000->Current.
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB C : (5929) (SM 00 30 14) KTM (12-15) SX / SXF/
$949.90


