SKU: TK-GA-125-21-L11-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 118 806-N2 : GAS GAS 2.9 Gallon Screw Cap CLEAR : (21-22) 125 MC (carb model) MC. (22-23) 250 MC (carb model).
118 806-N2 : 2.9 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
118 806-N2 : Tank GAS 2.9 Gallon CLEAR Screw Cap (21-22) 125 MC (carb model). (22-23) 250 MC (carb model).
Specifications
| SKU | TK-GA-125-21-L11-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$325.00
IMS Footpegs Australia (347 321-E) "Core Enduro" (3.75 x 2.125). YAM C
More From This Category
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125)(-5mm Down and Back). (KTM B)
$169.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : RED (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12-22
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$919.90



