SKU: TK-KT-300-08-L14-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113 326-N2 : KTM 3.7 Gallon CLEAR Screw Cap (08-11) EXC / XCW 150 / 200 / 250 / 300. (07-10) SX / XC 125 / 150 / 250.
113326-N2 : 3.7 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
This item requires a forward order. Item will be put with next available air shipment.
Description
113 326-N2 : Tank KTM 3.7 Gallon CLEAR Screw Cap (08-11) EXC / XCW 150 / 200 / 250 / 300. (07-10) SX / XC 125 / 150 / 250.
Specifications
| SKU | TK-KT-300-08-L14-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SLOTTED" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Hus
$389.95
Xtrig Australia PHDS Scotts TOP Handlebar Mount KTM SX, SXF, XC, SMR, EXC, EXCF, XCW 2000->Current.
$949.90
(XCM K2 14 UBCK) Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090) +
$29.90



