SKU: TK-HN-450R-21-L10-TAB
IMS Fuel Tanks Australia 112 257-N2 : Honda Genuine Seat TAB For RX
450 RX 21-C. 250 RX 22-C. 450 R 21-C. 250 R 22-C.
$29.00
RRP $29.90
SAVE $0.90 (3%)
This Item is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
112 257-N2 : Tank Honda CRF 450 R 21-C. Genuine OEM Honda RX seat tab.
Specifications
| SKU | TK-HN-450R-21-L10-TAB |
| Model # | 17513-MKE-AG0 |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.510m |
| Shipping Height | 0.410m |
| Shipping Length | 0.410m |
| Shipping Cubic | 0.085731000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLACK HON : (02->C) CR/CRF/CRFX
$945.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 18" : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. Rear.
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Honda CR / CRF / CRF-X / CRF-L / CRF-
$199.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Honda *(02->) CRF 250/450R/X *(84-08) CR 125/250/500 *(96-04) XR 250/
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme HON F : (21->C) CRF 450 R / RWE / RX, (22->
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$349.00



