SKU: TK-HN-450L-19-L11-N2-DB
IMS Fuel Tanks Australia 212 255-N2 : Honda 3.0 Gallon CLEAR Dry Break CRF 450 L 19-C. CRF 450 X 19-C.
212255-N2 : 3.0 Gallon CLEAR Dry Break
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
212 255-N2 : Tank Honda 3.0 Gallon CLEAR Dry Break CRF 450 L 19-C. CRF 450 X 19-C.
Specifications
| SKU | TK-HN-450L-19-L11-N2-DB |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.510m |
| Shipping Height | 0.410m |
| Shipping Length | 0.410m |
| Shipping Cubic | 0.085731000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard RED HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/C
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-06 Tower Pin And Collar - (-7mm) (43mm)
$29.90



