SKU: SC-MK-BET-SUB-5826-03R
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : BETA SUB (5826) Sub Rubber (18-C), 2 Stroke Models. (NOT X-Trainers)
BETA SUB (5826) Sub Rubber (18-C), 2 Stroke Models.
$549.95
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
Scotts Mount Kit BETA SUB (5826) (SM 90 14 11-1) Sub Rubber. (18-C) 2 Stroke Models. (Not X-Trainers)
Specifications
| SKU | SC-MK-BET-SUB-5826-03R |
| Brand | Scotts |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.004032000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel SET : Kawasaki KX KXF KLX. 21"Front 19"Rear
More From This Category
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel SET : BETA. 21" Front, 18" Rear Cush drive
$79.90
TM Designworks Australia Upper and Inner Frame Pad B BLACK. BETA (20-Current) 250-520 RR, RR-S
$249.00
MAKO 360 Australia SUB Mount kit. (Set of L+R (UB14K Damper mounting blocks 22mm Offset) + (2 x
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers RED ( Medium)
$59.95
TM Designworks Australia Upper and Inner Frame Pad BETA (A) :BLACK. BETA (11-19) 250-520
$345.00


