SKU: SC-DAM-LKA-Minus05mm
Scotts Steering Damper Australia : Damper Only (Link Arm -5mm)
Damper Only (Link Arm -5mm)
$699.90
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
Scotts Damper Only Off-road includes Link arm stepped (-5mm Open End)
Specifications
| SKU | SC-DAM-LKA-Minus05mm |
| Brand | Scotts |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000004000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$2.00
Scotts Damper Mounting Bolt M6 x 20 x 1.00 Socket Head Bolt (Sold Individually)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-06 Tower Pin And Collar - (-7mm) (43mm)
$229.95
Scotts Damper Australia SUB Frame Bracket ONLY (5928) KTM (07-11) SX / SXF / XC / XCF, K
$549.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : Beta: (18-Current) 4 Strokes. 5826-02R
$549.95
